(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Міжнародна конференція з питань перспективи видобутку нетрадиційних вуглеводнів “Shale World Europe”

Голова Державної комісії України по запасах корисних копалин, доктор геолого-мінералогічних наук, доктор географічних наук, доктор технічних наук, професор Г.І. Рудько прийняв участь у роботі 6-ї Міжнародної конференції з питань перспективи видобутку нетрадиційних вуглеводнів “Shale World Europe”, що відбулась 16-19 листопада 2015 р. в м. Варшава, Польща.

У ході конференції “Shale World Europe” було розглянуто широке коло питань:

1) Стан та перспективи видобутку Сланцевого газу в країнах Європи та Світу;

2) Розробка нових технологій видобутку;

3) Досвід передових операторів;

4) Негативний вплив на навколишнє середовище та наслідки;

5) Оцінка короткострокових та довгострокових ризиків;

6) Вплив ЗМІ на уряд, операторів, та на промисловість в цілому;

7) Плани на найближчі 5-10 років.

Цей захід відвідало близько 130 спеціалістів з різних країн світу (Іспанія, Польща, Канада, США, Великобританія, Угорщина, Литва, Латвія, Нідерланди, Данія, Норвегія, Південно-Африканська республіка, Алжир та Україна).

Професор Г.І. Рудько представив наступні виступи:

  • Панельну доповідь «Перспективи та стан сланцевої промисловості в Європі», в якій також приймали участь представники Угорщини (Dr. Attila Nyikos), Іспанії (Graeme Mackenzie) та Польщи (Troy Wagner). У ході обговорення були висвітлені питання перспектив видобутку сланцевого газу та поточного стану сланцевої промисловості.
  • Доповідь на тему «Ресурсна база нафтогазового комплексу України та перспективи її розвитку», що описує нинішній стан нафтогазової промисловості України, історію розвитку, загальні данні по основним нафтогазоносним регіонам, перспективи видобутку нетрадиційних типів вуглеводнів та плани на розвиток нафтогазової галузі.

Голова Державної комісії України по запасах корисних копалин прийняв участь у круглому столі. Під час проведення заходу випала нагода поспілкуватися з представниками Польщі, Литви, Іспанії та Великобританії, обговоривши ключові питання нафтогазової промисловості України. Підготовлені доповіді були сприйняті учасниками та організаторами конференції позитивно. 

В процесі всієї роботи конференції на банері був представлений логотип Державної комісії України по запасах корисних копалин.

Панельна доповідь «Перспективи та стан сланцевої промисловості в Європі» Робота круглого столу, обговорення питань нафтогазової промисловості України
Панельна доповідь «Перспективи та стан сланцевої промисловості в Європі» Пленарна доповідь «Ресурсна база нафтогазового комплексу України та перспективи її розвитку»
Пленарна доповідь «Ресурсна база нафтогазового комплексу України та перспективи її розвитку» Логотип Державної комісії України по запасах корисних копалин
Робота круглого столу, обговорення питань нафтогазової промисловості України Логотип Державної комісії України по запасах корисних копалин який транслювався в інтерактивному режимі, та постійно був розміщений на банері конференції