(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Новини

В цей важкий для нашої держави час бажаємо здоров’я міцного, добробуту, єдності, сил та наснаги. Нехай Новий рік буде щедрим на цікаві плани та професійний успіх, принесе впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.
Нехай 2023-й забере із собою всі негаразди, а Новий 2024-й рік стане переможним.
Підтримуємо та віримо у ЗСУ! Слава Україні!

Завершила роботу Восьма міжнародна науково-практична конференція «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування». 

Метою Конференції було підвищення ролі надрокористування в Україні, адаптації його до нових безпекових обставин, що склались під час повномасштабного російського вторгнення, розвиток міжнародного співробітництва, вирішення питань залучення інвестицій в мінерально-сировинний комплекс держави, обмін досвідом, обговорення актуальних проблем геологічної галузі й надрокористування, проблеми нарощення мінерально-сировинної бази України, визначення нових напрямів наукових досліджень.

Відповідно до Положення про Державну комісії України по запасах корисних копалин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.2000 № 1689, та нормативно-правових актів України, геологорозвідувальні і видобувні підприємства, установи та організації, які планують подання матеріалів, що містять геолого-економічну оцінку родовищ корисних копалин та інші геологічні матеріали щодо вивчення і використання надр, у поточному році подають заявки для включення в графік подання на розгляд ДКЗ матеріалів у наступному році.

24 серпня 1991 року Україна обрала шлях незалежності, вибір, який здобув загальне визнання та підтримку світової спільноти. Цей день відзначаємо з гордістю, пам'ятаючи мужність і рішучість наших предків у боротьбі за свободу.

Проте, сьогодні, у ці надзвичайні часи, ми знову стоїмо пліч-о-пліч, борючись за нашу незалежність та майбутнє. В ці темні миті ми бачимо мужність і сміливість українців, які об'єдналися проти зла, що прийшло на нашу святу землю. Ми пам'ятаємо наших героїв, які стали символами сили та відваги.

Сьогодні важливо пам'ятати, що наша перемога – це наше майбутнє!

 

 

 

Український прапор – це справжній символ боротьби та патріотизму, національної єдності, честі та гідності! Він наповнює наші серця гордістю за Україну і прагненням будувати її майбутнє, таким яким ми мріємо його бачити. Нехай дарує нам натхнення для досягнення нових вершин і світлу надію, що кожен день робить нашу країну кращою для всіх її громадян.

Завдяки стійкості українського народу та ЗСУ наш прапор сьогодні відомий у більшості країн світу і є одним з символів незламності.

Віримо, що скоро наш прапор стане Прапором Перемоги.

Під час здійснення своєї діяльності ДКЗ узагальнює застосування законодавства з питань, що належать до її компетенції, розробляє пропозиції щодо його вдосконалення та адаптації до міжнародних стандартів, і вносить їх в установленому порядку на розгляд відповідних центральних органів виконавчої влади.

Одним з головних завдань ДКЗ є розробка і подання на затвердження в установленому порядку Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр, що регламентується підпунктом 15 пункту 4 Положення про ДКЗ.

У зв'язку з оновленням в 2018-2019 рр. міжнародних стандартів звітності та оцінки корисних копалин, а саме класифікаційних систем РКООН, PRMS та CRIRSCO існує нагальна потреба гармонізації Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр з вимогами цих міжнародних стандартів.

З метою опрацювання нормативно-правових та методичних аспектів застосування різних класифікаційних систем під час державної експертизи та обліку їх в державному балансі запасів корисних копалин, ДКЗ запрошує прийняти участь в процесі вдосконалення Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр всіх зацікавлених фахівців, науковців та представників галузі. 

Запрошуємо вас надсилати свої пропозиції, рекомендації та ідеї щодо удосконалення Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр для подальшого їх обговорення в рамках Круглого столу "Нагальні зміни до Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр", що планується під час проведення Восьмої міжнародної науково-практичної конференції "Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування" 9-12 жовтня 2023 року у м. Львів.

Надсилайте свої пропозиції на електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 30 вересня 2023 року.

Ваш внесок є надзвичайно важливим для досягнення наших спільних цілей у покращенні регулювання надрокористування в Україні. 

Це свято – можливість для кожного згадати історію нашої країни, усвідомити, що український народ має багатовіковий досвід у державотворенні, власну культуру, самобутність та український незламний характер. Наші предки завжди боролись за незалежність, єдність та щасливе життя. Пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, зберігаємо єдність та працюємо разом на перемогу.

Запрошуємо Вас взяти участь у Восьмій міжнародній науково-практичній конференції "Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування", що відбудеться 9-12 жовтня 2023 року в м. Львів.
 
Конференція проходитиме за підтримки Державної служби геології та надр України, ЛНУ імені Івана Франка, ІФНТУНГ, КНУ імені Тараса Шевченка, Інституту геологічних наук НАН України

Шановні колеги та співвітчизники! Прийміть щирі вітання з нагоди свята Дня Конституції України! 

У 1996 році Верховна Рада України, спираючись на багатовікову історію українського державотворення і на основі здійсненого українською нацією права на самовизначення, прийняла Основний Закон України, що гарантував права і свободи людини, гідні умови її життя, підтверджуючи європейську ідентичність Українського народу і незворотність європейського та євроатлантичного курсу нашої держави. То була знаменна подія новітньої історії української державності, яка по праву є епохальною віхою в еволюційному розвитку України як суверенної, демократичної, правової, насамперед соціально справедливої країни.

Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож наберемося терпіння та віри у те, що наша держава здолає всі виклики, які випали на її долю. Давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії.
Миру всім нам, розквіту та скорішої перемоги над ворогом!