(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Останні публікації

Новини

25–28 квітня у місті Женева (Швейцарія) в рамках заходу Європейської Економічної Комісії ООН (UNECE): Тижня управління ресурсами 2023 «Забезпечення сталості в управління ресурсами» проходила 14 сесія Експертної групи з управління ресурсами (EGRM-14), у якій прийняли участь представники ДКЗ.

У це світле свято Великодня від щирого серця бажаємо Вам миру, здоров‘я, благополуччя та душевного спокою. Нехай цей день стане символом перемоги добра над злом та наповнить серця любов’ю та надією на краще майбутнє.
Віримо в нашу перемогу! Мирних та спокійних свят! Христос Воскрес!

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаємо працівників геології, геодезії та картографії України з професійним святом – Днем геолога!
Для нашої держави, наділеної багатими природними ресурсами, геологія залишається однією зі складових стабільного розвитку економіки, адже без корисних копалин неможливий науково-технічний прогрес, обороноздатність та енергетична незалежність, а в найближчому майбутньому – потужна відбудова країни, що наразі потерпає від нападу агресора.

Впродовж останніх років наша країна впевнено рухається шляхом глибоких і структурних реформ. Трансформації, що відбуваються сьогодні в сфері користування надрами, є фундаментом для якісних змін у середньостроковій перспективі, основою для підвищення привабливості інвестицій у гірничодобувну промисловість, дозволить створити значну кількість нових робочих місць.

Щиро вдячні за гідну роботу, яку Ви щодня виконуєте, нарощуючи мінерально-сировинну базу нашої Батьківщини, і бажаємо здоров'я, щастя, благополуччя і подальших успіхів у Вашій благородній справі! Перемоги!

Напередодні професійного свята Дня геолога, Державна комісія України по запасах корисних копалин та Навчально-науковий інститут «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка підписали Угоду про науково-технічне співробітництво.

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим! Дорогі колеги, від щирого серця вітаємо кожного з Вас з прийдешніми святами! Цей рік був для нас непростим ‒ Україна переживає чергову складну і трагічну сторінку історії, продовжується багатовікова боротьба за незалежність, самобутність та право вибирати свою долю. Нехай старий рік забере всі негаразди та смуток, а новий принесе те саме диво, про яке ми всі так мріємо ‒ перемогу над нашими ворогами та мир і спокій в родини, стане роком здійснення бажань і втілення в життя всіх планів! Світло Віфлеємської зірки в Різдвяну ніч осяє наші душі, подарує приємні моменти в колі рідних і близьких, у ваших домівках панує любов, розуміння і турбота один про одного. Веселих свят!

Щиро вітаємо зі святом всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегкий шлях – захисту України, її суверенітету і незалежності. Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі, гідна шана нашим славним козацьким пращурам!

Дякуємо Вам, що встали на захист Батьківщини. Пишаємося нашими колегами, які сьогодні виборюють нашу свободу. Нехай завжди супроводжують оптимізм, спокій та гарний настрій. Перемоги, мирного неба, благополуччя та процвітання!

Сьогодні Україна відзначає славетне свято – День захисника Вітчизни.

Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за армію. У такий знаменний день вітаємо всіх, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. Вклоняємося перед вашою мужністю. Впевнені, що завдяки таким Героям, як Ви нас точно чекає Перемога.

Нехай вдома вас завжди чекають рідні і дорогі серцю люди, повертайтеся швидше до них з Перемогою! Ми пам'ятаємо подвиг загиблих героїв, адже пам'ять буде завжди у наших серцях.

Шана і слава захисникам Вітчизни, слава Україні! Героям Слава!

Відповідно до Положення про Державну комісії України по запасах корисних копалин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.2000 № 1689, та нормативно-правових актів України, геологорозвідувальні і видобувні підприємства, установи та організації, які планують подання матеріалів, що містять геолого-економічну оцінку родовищ корисних копалин та інші геологічні матеріали щодо вивчення і використання надр, у поточному році подають заявки для включення в графік подання на розгляд ДКЗ матеріалів у наступному році.

26 липня 2022 р. Державна служба геології та надр України своїм наказом № 258 оновила склад колегії Державної комісії України по запасах корисних копалин.

Щиро вітаємо Вас з державним святом України –  Днем Української Державності! 

Це нове свято є символом утвердженню спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, захисту національних інтересів України, збереженню історичної справедливості та нівелюванню фейкових наративів з боку держави-агресора щодо історичних аспектів українського державотворення. 

Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі захистити своє право на власну державу та самоідентифікацію, щасливе життя у своєму домі, власній Батьківщині. День перемоги обов’язково настане!

Від щирого серця й від усієї душі зичимо усім миру, здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Зі святом Вас!