(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Відбувся перший "Китайсько-Український Семінарі з Класифікації Ресурсів: Стан, Зіставлення і Застосування"

1–6 червня 2015 р. делегація ДКЗ на запрошення Центру оцінки запасів і ресурсів корисних копалин Міністерства земель і ресурсів Китайської Народної Республіки взяла участь у "Китайсько-Українському Семінарі з Класифікації Ресурсів: Стан, Зіставлення і Застосування".

У ході заходу були обговорені питання управління запасами і ресурсами корисних копалин України та Китаю, адаптація досвіду використання української Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр, зокрема трипорядкового коду, що є основою класифікації, до умов надрокористування та геологічного вивчення родовищ вуглеводнів та мінеральної сировини Китаю, стан, перспективи і досвід розробки геолого-економічної оцінки перспективних ресурсів сланцевого газу.

 

Підготовані делегацією ДКЗ доповіді сприйняті геологічною спільнотою Китаю як корисні для подальшого розширення застосування РКООН-2009. Висловлені сподівання на подальше співробітництво в цьому напрямі.

 

Головуючі на Китайсько-Українському Семінарі: Г.І.Рудько (голова ДКЗ) і Джанг Давей (директор Центру оцінки запасів і ресурсів Міністерства земель і ресурсів КНР) Вручення пам’ятних сувенірів

 Головуючі на Китайсько-Українському Семінарі:
Г.І.Рудько (голова ДКЗ) і Джанг Давей

(директор Центру оцінки запасів
і ресурсів Міністерства земель і ресурсів КНР)

 

Вручення пам’ятних сувенірів 
Загальне фото учасників
Китайсько-Українського Семінару 
Візит в Науково-дослідний
інститут нафтогазової розвідки і розробки 

 

Під час проведення Семінару (5 червня 2015 р.) відбулась зустріч з послом України в Китайській Народній Республіці паном Олегом Дьоміним. Під час зустрічі обговорювались питання налагодження співпраці між українськими та китайськими геологами, питання залучення китайських інвесторів в розвідку та розробку українських родовищ.

Для зміцнення і закріплення подальшої співпраці між ДКЗ та Центром оцінки запасів і ресурсів корисних копалин Міністерства земель і ресурсів КНР було прийняте рішення про запрошення китайської делегації до участі у ІІ-му науково-практичному семінарі "Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування", що відбудеться в жовтні 2015 р. у м. Трускавець.

 

Зустріч у посольстві України в Китайській Народній Республіці (зліва направо): В.І. Танасійчук (радник-посланник), О.О. Дьомін (посол), Г.І.Рудько (голова ДКЗ), Б.І. Яциковський (заступник голови ДКЗ), В.Г.Григіль (заступник голови ДКЗ)
Зустріч у посольстві України в Китайській Народній Республіці (зліва направо): В.І. Танасійчук (радник-посланник), О.О. Дьомін (посол), Г.І.Рудько (голова ДКЗ), Б.І. Яциковський (заступник голови ДКЗ), В.Г.Григіль (заступник голови ДКЗ)
Зустріч у посольстві України в Китайській Народній Республіці (зліва направо): В.І. Гамянін (радник-посланник), О.О. Дьомін(посол), Г.І.Рудько (голова ДКЗ), Б.І. Яциковський (заступник голови ДКЗ), В.Г.Григіль (заступник голови ДКЗ)Зустріч у посольстві України в Китайській Народній Республіці (зліва направо): В.І. Гамянін (радник-посланник), О.О. Дьомін(посол), Г.І.Рудько (голова ДКЗ), Б.І. Яциковський (заступник голови ДКЗ), В.Г.Григіль (заступник голови ДКЗ)
Зустріч у посольстві України в Китайській Народній Республіці (зліва направо): В.І. Гамянін (радник-посланник), О.О. Дьомін(посол), Г.І.Рудько (голова ДКЗ), Б.І. Яциковський (заступник голови ДКЗ), В.Г.Григіль (заступник голови ДКЗ)
   

pdf

Загальна програма

Розмір : 1.95 mb
Завантажень : 924