(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Делегація ДКЗ прийняла участь у роботі Тижня Класифікації ресурсів ЄЕК ООН-2015

На запрошення Відділу усталеної енергетики Європейської Економічної Комісії ООН делегація ДКЗ прийняла участь у роботі Тижня Класифікації ресурсів ЄЕК ООН-2015, що відбувся 28 квітня – 1 травня 2015 р. в Палаці Націй міста Женева.

Презентація делегації України: «Геолого-економічна оцінка запасів і ресурсів корисних копалин у правовому полі України» сприйнята геологічною спільнотою як корисна для подальшого розширення застосування UNFC-2009 та відзначена головуючим на 6-й Сесії Групи Експертів з Класифікації Ресурсів Комітету з усталеної енергетики ЄЕК ООН.

У ході роботи 6-й Сесії Експертної Групи Європейської економічної комісії ООН з питань класифікації запасів та ресурсів корисних копалин, 29.04.15 в м. Женева, Швейцарія, відбулась зустріч делегацій Китайської Народної Республіки та України, присвячена проведенню майбутнього Китайсько-Українського Семінару з Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин.

 Виступ Української делегації (проф. Рудько Г.І.) щодо присвоєння статусу Протоколам ДКЗ України – банківського ТЕО. Женева, квітень 2015 р.Переговори з Китайською делегацією щодо спільного Українсько-Китайського Семінару з обміну досвідом і залученням в Україну інвестицій Китаю. Женева, квітень 2015 р.