(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Шановні колеги та експерти у сфері надрокористування!

Під час здійснення своєї діяльності ДКЗ узагальнює застосування законодавства з питань, що належать до її компетенції, розробляє пропозиції щодо його вдосконалення та адаптації до міжнародних стандартів, і вносить їх в установленому порядку на розгляд відповідних центральних органів виконавчої влади.

Одним з головних завдань ДКЗ є розробка і подання на затвердження в установленому порядку Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр, що регламентується підпунктом 15 пункту 4 Положення про ДКЗ.

У зв'язку з оновленням в 2018-2019 рр. міжнародних стандартів звітності та оцінки корисних копалин, а саме класифікаційних систем РКООН, PRMS та CRIRSCO існує нагальна потреба гармонізації Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр з вимогами цих міжнародних стандартів.

З метою опрацювання нормативно-правових та методичних аспектів застосування різних класифікаційних систем під час державної експертизи та обліку їх в державному балансі запасів корисних копалин, ДКЗ запрошує прийняти участь в процесі вдосконалення Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр всіх зацікавлених фахівців, науковців та представників галузі. 

Запрошуємо вас надсилати свої пропозиції, рекомендації та ідеї щодо удосконалення Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр для подальшого їх обговорення в рамках Круглого столу "Нагальні зміни до Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр", що планується під час проведення Восьмої міжнародної науково-практичної конференції "Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування" 9-12 жовтня 2023 року у м. Львів.

Надсилайте свої пропозиції на електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 30 вересня 2023 року.

Ваш внесок є надзвичайно важливим для досягнення наших спільних цілей у покращенні регулювання надрокористування в Україні.