(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Вітаємо з Днем Конституції України !!!

Шановні колеги та співвітчизники!

Щиро вітаємо Вас з державним святом України – Днем Конституції!

Основний Закон нашої держави, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. 

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки, що є як ніколи актуальним на сьогодні, зважаючи на невиправдану агресію щодо нашої країни з боку сусідньої держави. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож наберемося терпіння та віри у те, що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

Миру нашій країні! Бажаємо ніколи не боятися та не сумніватися у своїх силах, не зупинятися на півдорозі до поставленої мети, долаючи всі перешкоди. Збережемо наш Закон заради безтурботного та спокійного життя кожного українця!