(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Презентація інвестиційного потенціалу України «Мінерали майбутнього»

Державна служба геології та надр України та урядовий офіс UkraineInvest презентували нові інвестиційні пропозиції – об’єкти із покладами стратегічних та критичних мінеральних ресурсів.

Інтерес до критичної (стратегічної) мінеральної сировини у глобальній економіці з огляду на їхню природну обмеженість набуває ключового значення. Забезпеченість країни (або регіону) сировиною є чинником економічної безпеки, автономності та засобом страхування від глобальних криз. 

Держгеонадра мають намір залучати інвестиції до розробки цих категорій корисних копалин. З цією метою презентували Інвестиційний атлас, який містить вже понад 30 вакантних перспективних ділянок, описова інформація про які розміщена онлайн. Вперше ділянки із покладами літію, титану, нікелю, кобальту, хрому, танталу, ніобію, берилію, цирконію, скандію, молібдену, золота та урану можна придбати на прозорих електронних торгах. Традиційно до участі у торгах допускаються також іноземні інвестори.

Дорадчу підтримку у супроводі інвесторів зацікавленим суб’єктам готові надати державні геологічні підприємства, зокрема і Державна комісія України по запасах корисних копалин, а також урядове агентство UkraineInvest. 

Ознайомитись з вмістом Інвестиційного атласу надрокористувача "Стратегічні та критичні мінерали" можна за посиланням: 

https://www.geo.gov.ua/minerali-majbutnogo-prezentaciya-investicijnogo-potencialu-ukra%D1%97ni/