(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Перша редакція Методичних рекомендацій щодо застосування класифікації запасів та ресурсів нафти і газу за PRMS

Державна комісія України по запасах корисних копалин розробила першу редакцію Методичних рекомендацій щодо застосування класифікації запасів та ресурсів нафти і газу за системою управління вуглеводневими ресурсами (Petroleum Resources Management System).

Система оцінки запасів та ресурсів вуглеводнів SPE-PRMS створена світовою професійною спільнотою нафтогазової галузі відповідно до вимог підтримки нафтогазових проектів або управління портфелями активів. 

Ці рекомендації містять фундаментальні принципи оцінки і класифікації запасів і ресурсів вуглеводнів та забезпечать впровадження єдиної термінології та понять що використовуються в класифікації запасів та ресурсів за PRMS, в нормативно-правовій площині України.

Разом з цим документ спрямований на методичну допомогу щодо оцінки запасів та ресурсів за класифікаційною системою PRMS і носить рекомендаційний характер. 

ДКЗ закликає громадськість приєднатись до обговорення першої редакції Методичних рекомендацій щодо застосування класифікації запасів та ресурсів нафти і газу за системою управління вуглеводневими ресурсами та надати свої пропозиції та зауваження до 31 січня 2021 р. на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або надіслати на адресу: 01133, м. Київ, вул. Г. Алмазова, 18/7, оф. 816.