(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Робоча зустріч голови ДКЗ Г.І. Рудька з представниками американської компанії MILLER AND LENTS

5 вересня 2018 року відбулася робоча зустріч голови ДКЗ Г.І. Рудька та заступника голови ДКЗ В.Г. Григіля з представниками американської компанії MILLER AND LENTS, яка проводить незалежний аудит запасів вуглеводнів відповідно до вимог Petroleum Resources Management System (PRMS). 

З метою посилення міжнародної діяльності та співпраці в галузі нафти та газу сторони поділилися досвідом в оцінці запасів вуглеводневої сировини.

В ході робочої зустрічі було обговорено розроблені зміни до Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр України відповідно до Рамкової класифікації ООН викопних запасів і ресурсів енергетичних і мінеральних корисних копалин (РКООН-2009), яка подана на розгляд Кабінету Міністрів України. Затвердження цієї Класифікації є важливим кроком для ефективного функціонування класифікаційної системи України у світлі інтеграції в світову економічну модель, з метою покращення інвестиційного клімату у сфері надрокористування.

Представникам MILLER AND LENTS було презентовано монографію "Національні та міжнародні класифікації запасів і ресурсів корисних копалин: стан та перспективи гармонізації", яка викликала значний інтерес не тільки серед вітчизняних, але й закордонних фахівців та була перекладена на англійську та китайську мови.

Сьогодні для України, яка стоїть на шляху до європейської інтеграції, є надзвичайно актуальним завдання гармонізації стандартів Класифікації України та міжнародних кодексів, таких як SPE-PRMS.

Зліва направо: В.Г. Григіль, заступник голови ДКЗ; Роберт Оберст, голова MILLER AND LENTS; Г.І. Рудько, голова ДКЗ; Олександр Гітман, інженер-нафтовик MILLER AND LENTS; Кеті Рейанакер, віце-президент MILLER AND LENTS.