(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

ІНТЕРВ’Ю ГОЛОВИ ДЕРЖАВНОЇ КОМІСІЇ УКРАЇНИ ПО ЗАПАСАХ КОРИСНИХ КОПАЛИН ГЕОРГІЯ РУДЬКА ВИДАННЮ «УРЯДОВИЙ КУР’ЄР»

2 листопада 2017 р. на шпальтах газети Кабінету Міністрів України «Урядовий кур’єр» надруковано інтерв’ю голови ДКЗ, доктора геолого-мінералогічних наук, доктора географічних наук, доктора технічних наук, професора Рудька Георгія Ілліча  «Ми з Китаєм попереду планети всієї», в якій йдеться про українсько-китайську співпрацю в питаннях вдосконалення та уніфікації звітності про запаси та ресурси корисних копалин на основі РКООН-2009.

Упродовж десятиліть ДКЗ здобуває авторитет у країні й на міжнародній арені, співпрацює з міжнародними та національними організаціями у галузі розвитку єдиної нормативно-методичної бази з геолого-економічної оцінки родовищ корисних копалин, бере активну участь у створенні Міжнародної рамкової класифікації ООН та розробці глобального коду звітності щодо запасів та ресурсів корисних копалин. 

В контексті цієї діяльності надзвичайно плідною та перспективною вбачається співпраця ДКЗ з Центром оцінки запасів і ресурсів корисних копалин Міністерства земель і ресурсів Китайської Народної Республіки, початок якої було покладено у 2011 році в рамках роботи Щорічної сесії експертної групи ЄЕК ООН по класифікації запасів і ресурсів корисних копалин в м. Женева, Швейцарія. 

24 вересня 2017 року у м. Тяньцзінь, КНР, відбулося підписання Меморандуму про співдружність і співробітництво між Центром оцінки запасів і ресурсів корисних копалин Міністерства земель і ресурсів КНР та ДКЗ, що є наріжним каменем подальшої співпраці організацій у питаннях, що стосуються вдосконалення та уніфікації звітності про запаси та ресурси корисних копалин на основі РКООН-2009 та створення глобального кодексу звітності про запаси і ресурси корисних копалин на основі національних класифікацій України та Китаю.

З повною версією інтерв’ю ви можете ознайомитись на сайті «Урядового кур’єру» за посиланням:  https://www.ukurier.gov.ua/uk/articles/mi-z-kitayem-poperedu-planeti-vsiyeyi/