(044) 284 93 57          office@dkz.gov.ua

Українська делегація прийняла участь у міжнародній конференції-виставці з нафтогазового обладнання та оцінки запасів (ресурсів) вуглеводнів, що пройшла в м. Калгарі (Канада)

З 12 по 20 травня 2017 р. українська делегація у складі голови ДКЗ, доктора геолого-мінералогічних наук, доктора географічних наук, доктора технічних наук, професора Г.І. Рудько, заступника з економічного розвитку та міжнародної діяльності  Б.І. Яциковського та заступника голови правління Національної акціонерної компанії «Надра України» Максима Максіменцева, директора ДП «Західукргеологія» Дмитра Штикала прийняла участь у міжнародній конференції-виставці з нафтогазового обладнання та оцінки запасів (ресурсів) вуглеводнів, що пройшла в м. Калгарі (Канада).

15 травня почалася робота міжнародної конференції-виставки з нафтогазового обладнання та оцінки запасів (ресурсів) вуглеводнів. Державна комісія України по запасах корисних копалин представила свій стенд та демонстраційні матеріали, що дозволило вести оптимальний діалог з усіма зацікавленими фахівцями та організаціями та гідно, на високому рівні репрезентувати професійність українських спеціалістів.

16 травня голова ДКЗ  Г.І. Рудько приймав участь у конференції компанії Ryder Scott де виступив з доповіддю. У другій половині дня була зустріч з компанією VD Daniel і обмін інформацією щодо геолого-економічної оцінки родовищ вуглеводнів.

17 травня на запрошення компанії Electric (м. Едмонтон), що займається виготовленням обладнання для глибокого буріння, було здійснено візит на виробничу базу компанії та розглянуті умови взаємодії з компаніями України щодо інвестицій та закупівлі бурового обладнання або ремонту старого. 

18 травня були проведені декілька робочих зустрічей, зокрема у геологічній провінції Альберта щодо можливості залучення інвестицій в Україні та українською діаспорою щодо допомоги в реалізації геологічних проектів в Україні.

Стенд Державної комісії України
по запасах корисних копалин
Міжнародний виставковий центр м. Калгарі. 
Професор Рудько Г.І. з матеріалами ДКЗ
Міжнародна конференція компанії Ryder Scott, яка займається геолого-економічною оцінкою родовищ вуглеводнів в різних країнах
Виступ професора Рудька Г.І.
Перекладач віце-президент компанії Ryder Scott Тімур Башаєв
Обговорення перспектив інвестицій в Україну бурової компанії Electric У цеху де комплектуються бурові установки
(м. Едмонтон)
Зустріч в геологічній службі провінції Альберта В геологічній службі провінції Альберта.
В центрі віце-президент геологічної служби провінції Альберта.
Виступ про перспективи інвестицій в Україну 
в українській діаспорі